Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Zažívací trakt

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Věnujeme pozornost individuálním potřebám našich pacientů

Respektujeme potřeby a požadavky našich pacientů a ke každému z nich přistupujeme individuálně s ohledem na jeho zdravotní stav. Věnujeme jim čas, pozornost a osobní přístup v průběhu celého procesu léčby. Naši lékaři všem zájemcům ochotně vysvětlí přínosy protonové terapie a odpoví na všechny otázky, které se týkají nádorových onemocnění zažívacího traktu. Naším cílem je poskytovat kvalitní péči šitou na míru každého našeho pacienta, být mu oporou a pomáhat mu v průběhu celého procesu léčby. Kontaktujte naše koordinátorky, které vás budou provázet po celou dobu terapie v našem centru, na telefonním čísle +420 222 998 989.

Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oboru

V oblasti radioterapie mají naši lékaři bohaté dlouholeté zkušenosti, a to nejen u protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, ale i v rámci běžné fotonové léčby. Díky našemu vybavení, technologii, zkušeným odborníkům, vynikajícím výsledkům léčby a profesionálnímu přístupu je naše centrum řazeno mezi nejlepší světová protonová centra.

Inovativní technologie protonové léčby

V našem centru využíváme pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním metodu protonové terapie, která je přesná, šetrná a která umožňuje minimalizovat vedlejší nežádoucí účinky. Moderní technologie tužkového skenování umožňuje přesně zaměřit požadovanou oblast a dopravit potřebnou dávku záření do nádoru. Protonová léčba významně snižuje ozáření okolí nádoru a důležitých kritických orgánů.

Odpovíme na všechny vaše dotazy

Naše koordinátorky léčby vám budou k dispozici od prvního kontaktu s naším Protonovým centrem. Můžete se na ně kdykoliv obrátit, vysvětlí vám základní informace o protonové terapie nebo vám mohou zprostředkovat setkání s našimi odborníky na protonovou léčbu. Koordinátorky zastihnete na telefonním čísle +420 222 998 989.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Protonové centrum spolupracuje s odborníky v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Také úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Zasazujeme se o podporu vědy a výzkumu.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě rakoviny zažívacího traktu?

‹ Zpět

Zažívací trakt

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde