Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Zažívací trakt

Centrum PROTONOVÉ PÉČE V PRAZE

Nejmodernější protonové centrum i v Praze

Protonové centrum, které patří mezi nejmodernější protonová centra světa, poskytuje léčbu pacientům s nádorovým onemocněním. Využívá přesnou, účinnou a šetrnou metodu protonového záření.

Protonové centrum disponuje moderním vybavením pro zajištění nezbytných diagnostických vyšetření pacienta. Samozřejmostí je MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

V Protonovém centrum jsou veškeré léčebné i provozní procesy připravovány tak, aby odpovídaly nejpřísnějším mezinárodním standardům a byla zajištěna maximální kvalita léčby rakoviny.

Protonové centrum úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Centrum podporuje vědu a výzkum a také přispívá k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Naším cílem je, aby se u nás pacient i během léčby rakoviny cítil co nejlépe a zároveň se mu dostalo té nejlepší možné péče.

Chcete více informací o léčbě rakoviny zažívacího traktu?

‹ Zpět

Zažívací trakt

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde